Nissan ΟΕ Νο 16600-1AT0A
ΟΕ-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
IATF 16949 / ISO 9001 / CE / RoHS
6-12 τεμ
7-15 ημέρες
12 Μήνες
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
| Ποσότητα: | |
Περιγραφή προϊόντος
Το 16600-1AT0A είναι ένα aftermarket εγχυτήρα ντίζελ τύπου OE για αντικατάσταση αριθμού αναφοράς. Θα πρέπει να επιβεβαιωθεί με αριθμό ΟΕ, παλιά σήμανση εγχυτήρα και πληροφορίες εφαρμογής πριν από την παραγγελία.
Επειδή τα δεδομένα αναφοράς είναι περιορισμένα, οι αγοραστές θα πρέπει να επιβεβαιώσουν το 16600-1AT0A με την παλιά φωτογραφία του μπεκ ψεκασμού, την ορατή σήμανση και τις πληροφορίες κινητήρα πριν την παραγγελία. Αυτό διατηρεί το προϊόν κατάλληλο για συντηρητική παροχή B2B.
Η Elecdurauto προμηθεύει το 16600-1AT0A ως αντικατάσταση δευτερογενούς αγοράς ποιότητας OE, όχι γνήσιο μπεκ Denso ή εξουσιοδοτημένο από την επωνυμία αντικείμενο OE. Είναι διαθέσιμο για προμήθεια B2B με κατάσταση In Stock, MOQ 6-12 τεμ, 12 μήνες εγγύηση και ουδέτερη / προσαρμοσμένη συσκευασία.
| προϊόντος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ντίζελ μπεκ ψεκασμού καυσίμου |
| Τύπος προϊόντος | Common Rail Diesel Injector |
| Κατηγορία ιστότοπου | Μπεκ Nissan Diesel |
| Αρ. αναφοράς | Επιβεβαίωση με αριθμό κεντρικού υπολογιστή / ΟΕ |
| ΟΕ / Αριθμός οικοδεσπότη. | 16600-1AT0A |
| Εφαρμογή | Ταίριασμα Nissan OE |
| Μηχανή Εφαρμογών | Επιβεβαιώστε με τον παλιό αριθμό μπεκ και πληροφορίες εφαρμογής |
| Τύπος καυσίμου | Ντίζελ |
| Κατάσταση μετοχής | Σε απόθεμα |
| MOQ | 6-12 τεμ |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Συσκευασία | Ουδέτερη / Προσαρμοσμένη Συσκευασία |
| Τύπος προμήθειας | Αντικατάσταση aftermarket κατηγορίας ΟΕ, όχι γνήσιο ΟΕ |
| ανταλλακτικού τύπου αναφοράς | Αριθμός |
|---|---|
| Nissan ΟΕ Αρ. | 16600-1AT0A |
| Nissan OE Format Χωρίς παύλα | 166001AT0A |
| Μάρκα / | Κινητήρας Εφαρμογής / | Σημείωση Εφαρμογής Μοντέλου |
|---|---|---|
| Nissan | Ταίριασμα Nissan OE | Επιβεβαιώστε με αριθμό OE, αριθμό αναφοράς Denso, παλιά φωτογραφία μπεκ ψεκασμού και πληροφορίες κινητήρα πριν την παραγγελία. |
| προδιαγραφών | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Common Rail Diesel Injector |
| Τύπος καυσίμου | Ντίζελ |
| Μηχανή Εφαρμογών | Επιβεβαιώστε με τον παλιό αριθμό μπεκ και πληροφορίες εφαρμογής |
| Αριθμός Αναφοράς | Επιβεβαίωση με αριθμό κεντρικού υπολογιστή / ΟΕ |
| ΟΕ / Αριθμός κεντρικού υπολογιστή | 16600-1AT0A |
| Κατάσταση μετοχής | Σε απόθεμα |
| MOQ | 6-12 τεμ |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Συσκευασία | Ουδέτερη / Προσαρμοσμένη Συσκευασία |
| Τοποθέτηση | Αντικατάσταση aftermarket κατηγορίας ΟΕ |
Το 16600-1AT0A παρέχεται στα δεδομένα προϊόντος ως αριθμός Nissan OE χωρίς επιβεβαιωμένη αναφορά Denso. Ως εκ τούτου, θα πρέπει να κατηγοριοποιηθεί από το σύστημα Nissan OE αντί να αναγκαστεί σε μια κατηγορία αναφοράς Denso.
Αυτό είναι πιο σαφές για τους αγοραστές που αναζητούν αριθμούς Nissan της σειράς 16600 από παλιά μπεκ, αρχεία επισκευής ή λίστες αγορών.
Όταν λείπουν οι πληροφορίες του οχήματος ή του κινητήρα, η επιβεβαίωση πρέπει να εστιάζεται στο Nissan OE No. 16600-1AT0A, την παλιά φωτογραφία του μπεκ ψεκασμού, την ορατή σήμανση, την πλευρά του συνδετήρα και την πλευρά του ακροφυσίου. Το προϊόν δεν πρέπει να αντιστοιχίζεται μόνο από έναν μερικό αριθμό σειράς 16600.
Για τους χονδρεμπόρους, αυτό μειώνει τις επιστροφές λανθασμένης αναφοράς πριν από την αποστολή.
Οι χρήσιμες λεπτομέρειες είναι ο ορατός αριθμός μπεκ, ο αριθμός Nissan OE 16600-1AT0A, η εμφάνιση του συνδετήρα, το άκρο του ακροφυσίου και η φωτογραφία του σώματος του μπεκ. Παρόμοιοι αριθμοί της σειράς 16600 δεν θα πρέπει να αντιμετωπίζονται ως εναλλάξιμοι χωρίς επιβεβαίωση.
Για το απόθεμα του διανομέα, αυτές οι λεπτομέρειες βοηθούν να διατηρείται το 16600-1AT0A ξεχωριστό από τις κοντινές αναφορές μπεκ ψεκασμού Nissan.
Ένας μερικός αριθμός Nissan δεν αρκεί για τελική επιβεβαίωση. Ο πλήρης αριθμός 16600-1AT0A, η αναφορά Denso εάν είναι διαθέσιμη και η φωτογραφία της παλιάς μονάδας θα πρέπει να ελεγχθούν μαζί.
Αυτό είναι ασφαλέστερο για παραγγελίες B2B, επειδή μια μικρή διαφορά αριθμού μπορεί να υποδεικνύει διαφορετικό μπεκ.
Το 16600-1AT0A είναι κατάλληλο για εισαγωγείς και διανομείς που διεκπεραιώνουν ήδη αιτήματα για την αντικατάσταση ντίζελ ντίζελ βάσει αριθμών για τη ζήτηση αντικατάστασης ντίζελ Nissan Nissan. Είναι πιο ισχυρό ως στοιχείο μετοχών ακριβούς αναφοράς παρά ως ευρεία καταχώριση μοντέλου-οικογένειας.
Για δοκιμαστικές παραγγελίες ή παραγγελίες αναπλήρωσης, το MOQ 6-12 τμχ υποστηρίζει αποφάσεις μικρότερων αποθεμάτων B2B πριν από την κατασκευή μεγαλύτερης ποσότητας.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ουδέτερη / προσαρμοσμένη συσκευασία, αλλά η ετικέτα πρέπει να διατηρεί καθαρά το 16600-1AT0A και τον αντίστοιχο αριθμό OE ή κεντρικού υπολογιστή. Αυτό βοηθά τους διανομείς να αναγνωρίζουν το ίδιο μπεκ κατά την παραλαβή, τη μεταπώληση και τον έλεγχο της εγγύησης.
Για τους αγοραστές ιδιωτικών ετικετών, η συνεπής ονομασία SKU καθιστά επίσης ευκολότερη τη διαχείριση των επαναλαμβανόμενων παραγγελιών.
Οι κύριοι κίνδυνοι είναι λανθασμένη επιλογή αριθμού, παραπομπές μπεκ με παρόμοια εμφάνιση, αναντιστοιχία συνδέσμων, ελλιπή στοιχεία παλιάς μονάδας, προβλήματα εγκατάστασης και μόλυνση καυσίμου. Αυτοί οι κίνδυνοι ελέγχονται καλύτερα πριν από την αποστολή μέσω επιβεβαίωσης αριθμού και φωτογραφίας.
Ο έλεγχος της εγγύησης βασίζεται σε λεπτομέρειες παραγγελίας, φωτογραφίες, πληροφορίες εγκατάστασης και περιγραφή του προβλήματος. Δεν καλύπτονται ζημιές που προκαλούνται από λανθασμένη εγκατάσταση, μολυσμένο καύσιμο ή κακή χρήση.
Το 16600-1AT0A θα πρέπει να περιγράφεται ως ανταλλακτικό εγχυτήρα ντίζελ κατηγορίας OE aftermarket. Τα ονόματα OE και οι σχετικοί αριθμοί θα πρέπει να χρησιμοποιούνται μόνο ως πληροφορίες αναφοράς για αντιστοίχιση, όχι ως αξίωση για εξουσιοδοτημένη προμήθεια από την επωνυμία.
Αυτό διατηρεί τη διατύπωση του προϊόντος κατάλληλη για καταλόγους εισαγωγέων, αρχεία διανομέων και μεταπώληση ιδιωτικής ετικέτας.