Nissan ΟΕ Νο 16600-4KV0A
ΟΕ-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
IATF 16949 / ISO 9001 / CE / RoHS
6-12 τεμ
7-15 ημέρες
12 Μήνες
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
| Ποσότητα: | |
Περιγραφή προϊόντος
Το 16600-4KV0A είναι ένα aftermarket εγχυτήρα ντίζελ τύπου OE για αντικατάσταση αριθμού αναφοράς. Θα πρέπει να επιβεβαιωθεί με αριθμό ΟΕ, παλιά σήμανση εγχυτήρα και πληροφορίες εφαρμογής πριν από την παραγγελία.
Επειδή τα δεδομένα αναφοράς είναι περιορισμένα, οι αγοραστές θα πρέπει να επιβεβαιώσουν το 16600-4KV0A με παλιά φωτογραφία μπεκ ψεκασμού, ορατή σήμανση και πληροφορίες κινητήρα πριν την παραγγελία. Αυτό διατηρεί το προϊόν κατάλληλο για συντηρητική παροχή B2B.
Η Elecdurauto προμηθεύει το 16600-4KV0A ως αντικατάσταση δευτερογενούς αγοράς ποιότητας OE, όχι γνήσιο μπεκ Denso ή εξουσιοδοτημένο από την επωνυμία αντικείμενο OE. Είναι διαθέσιμο για προμήθεια B2B με κατάσταση In Stock, MOQ 6-12 τεμ, 12 μήνες εγγύηση και ουδέτερη / προσαρμοσμένη συσκευασία.
| προϊόντος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ντίζελ μπεκ ψεκασμού καυσίμου |
| Τύπος προϊόντος | Common Rail Diesel Injector |
| Κατηγορία ιστότοπου | Μπεκ Nissan Diesel |
| Αρ. αναφοράς | Επιβεβαίωση με αριθμό κεντρικού υπολογιστή / ΟΕ |
| ΟΕ / Αριθμός οικοδεσπότη. | 16600-4KV0A |
| Εφαρμογή | Ταίριασμα Nissan OE |
| Μηχανή Εφαρμογών | Επιβεβαιώστε με τον παλιό αριθμό μπεκ και πληροφορίες εφαρμογής |
| Τύπος καυσίμου | Ντίζελ |
| Κατάσταση μετοχής | Σε απόθεμα |
| MOQ | 6-12 τεμ |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Συσκευασία | Ουδέτερη / Προσαρμοσμένη Συσκευασία |
| Τύπος προμήθειας | Αντικατάσταση aftermarket κατηγορίας ΟΕ, όχι γνήσιο ΟΕ |
| ανταλλακτικού τύπου αναφοράς | Αριθμός |
|---|---|
| Nissan ΟΕ Αρ. | 16600-4KV0A |
| Nissan OE Format Χωρίς παύλα | 166004KV0A |
| Μάρκα / | Κινητήρας Εφαρμογής / | Σημείωση Εφαρμογής Μοντέλου |
|---|---|---|
| Nissan | Ταίριασμα Nissan OE | Επιβεβαιώστε με αριθμό OE, αριθμό αναφοράς Denso, παλιά φωτογραφία μπεκ ψεκασμού και πληροφορίες κινητήρα πριν την παραγγελία. |
| προδιαγραφών | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Common Rail Diesel Injector |
| Τύπος καυσίμου | Ντίζελ |
| Μηχανή Εφαρμογών | Επιβεβαιώστε με τον παλιό αριθμό μπεκ και πληροφορίες εφαρμογής |
| Αριθμός Αναφοράς | Επιβεβαίωση με αριθμό κεντρικού υπολογιστή / ΟΕ |
| ΟΕ / Αριθμός κεντρικού υπολογιστή | 16600-4KV0A |
| Κατάσταση μετοχής | Σε απόθεμα |
| MOQ | 6-12 τεμ |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Συσκευασία | Ουδέτερη / Προσαρμοσμένη Συσκευασία |
| Τοποθέτηση | Αντικατάσταση aftermarket κατηγορίας ΟΕ |
Με βάση τα διαθέσιμα δεδομένα, το 16600-4KV0A θα πρέπει να παρουσιαστεί ως αντιστοιχισμένο στοιχείο Nissan OE. Μια αναφορά Denso θα πρέπει να προστίθεται μόνο εάν είναι ορατή στον παλιό εγχυτήρα ή επιβεβαιώνεται από αξιόπιστες πληροφορίες καταλόγου.
Αυτό διατηρεί καθαρή τη λογική αντιστοίχισης για αγορές βάσει αριθμού B2B.
Όταν λείπουν οι πληροφορίες του οχήματος ή του κινητήρα, η επιβεβαίωση θα πρέπει να εστιάζεται στο Nissan OE No. 16600-4KV0A, την παλιά φωτογραφία του μπεκ ψεκασμού, την ορατή σήμανση, την πλευρά του συνδετήρα και την πλευρά του ακροφυσίου. Το προϊόν δεν πρέπει να αντιστοιχίζεται μόνο από έναν μερικό αριθμό σειράς 16600.
Για τους χονδρεμπόρους, αυτό μειώνει τις επιστροφές λανθασμένης αναφοράς πριν από την αποστολή.
Το 16600-4KV0A θα πρέπει να αντιμετωπίζεται ως αναφορά ακριβούς αριθμού εγχυτήρα. Ο αριθμός OE του Nissan, η αναφορά Denso όταν είναι διαθέσιμη και η φωτογραφία της παλιάς μονάδας πρέπει να φυλάσσονται μαζί σε εισαγωγικά και ετικέτες.
Αυτό μειώνει τη σύγχυση όπου πολλά μπεκ ντίζελ Nissan μοιράζονται παρόμοια φορμά της σειράς 16600.
Οι πληροφορίες εφαρμογής της Nissan θα πρέπει να περιορίσουν την αναζήτηση, αλλά η τελική απόφαση θα πρέπει να προέρχεται από την αντιστοίχιση αριθμών και τα στοιχεία παλιάς μονάδας. Το Nissan OE No. 16600-4KV0A θα πρέπει να παραμείνει η κύρια αναφορά για παραγγελία.
Αυτό διατηρεί το αντικείμενο κατάλληλο για προμήθεια aftermarket με ακριβή αναφορά.
Ναι, όταν ο τοπικός κατάλογος και τα αρχεία της παλιάς μονάδας δείχνουν σταθερά σε 16600-4KV0A, μπορεί να υποστηρίξει επαναλαμβανόμενη προσφορά aftermarket για τη ζήτηση αντικατάστασης ντίζελ Nissan Nissan. Ο αριθμός αναφοράς θα πρέπει να παραμένει συνεπής σε όλα τα αρχεία προσφοράς, ετικέτας, τιμολογίου και μετά την πώληση.
Η κατάσταση σε απόθεμα βοηθάει στην επείγουσα αναπλήρωση, ενώ η τελική διαθεσιμότητα θα πρέπει να επιβεβαιωθεί πριν από την αποστολή.
Ναί. Για επαναλαμβανόμενες παραγγελίες, η μορφή ετικέτας, το στυλ γραμμικού κώδικα και η ονομασία SKU μπορούν να διατηρηθούν σταθερά μετά την επιβεβαίωση. Αυτό βοηθά τις ομάδες αγορών και παραλαβής να αναγνωρίζουν την ίδια αναφορά εγχυτήρα σε όλες τις αποστολές.
Η συνεπής επισήμανση είναι ιδιαίτερα χρήσιμη για τους χονδρεμπόρους που διαχειρίζονται πολλές οικογένειες εγχυτήρων.
Η αναθεώρηση της εγγύησης συνήθως απαιτεί λεπτομέρειες παραγγελίας, πληροφορίες εγκατάστασης, φωτογραφίες και σαφή περιγραφή του προβλήματος. Η παλιά αναφορά του μπεκ ψεκασμού και ο παρεχόμενος αριθμός ανταλλακτικού θα πρέπει επίσης να ταιριάζουν με την αρχική εγγραφή παραγγελίας.
Οι ζημιές από λανθασμένη εγκατάσταση, μολυσμένο καύσιμο, κακή χρήση ή λάθος επιλογή εφαρμογής ενδέχεται να μην καλύπτονται από τη 12μηνη εγγύηση.
Η σωστή τοποθέτηση είναι τροφοδοσία αντικατάστασης aftermarket που υποστηρίζεται από αντιστοίχιση αριθμού αναφοράς. Το Nissan OE No. 16600-4KV0A μπορεί να εμφανιστεί για αναγνώριση, αλλά δεν θα πρέπει να υποδηλώνει γνήσιο ή εξουσιοδοτημένο από τη μάρκα προμήθεια ΟΕ.
Για τους χονδρεμπόρους και τους αγοραστές ιδιωτικών ετικετών, αυτή η διατύπωση είναι ασφαλέστερη για καταλόγους, προσφορές, τιμολόγια και περιγραφές μεταπώλησης.