ΟΕ-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
IATF 16949 / ISO 9001 / CE / RoHS
20
7-15 ημέρες
18 μηνών
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
| Ποσότητα: | |
Περιγραφή προϊόντος
Ο κινητήρας εκκίνησης 28100-2875 έχει αναπτυχθεί για την προμήθεια αντικατάστασης μετά την αγορά Hino P11C, χρησιμοποιώντας την παρεχόμενη αναφορά OE και τις επιβεβαιωμένες παραμέτρους εκκίνησης για την υποστήριξη αποφάσεων αγοράς B2B. Είναι κατάλληλο για εισαγωγείς, διανομείς και αγοραστές χονδρικής που χρειάζονται σαφείς πληροφορίες παραπομπής πριν επιβεβαιώσουν επαναλαμβανόμενες παραγγελίες.
Για ακριβή αντικατάσταση αντικατάστασης, οι αγοραστές θα πρέπει να ελέγξουν τον αριθμό OE μαζί με την τάση συστήματος 24 V, την ονομαστική ισχύ 6 kW, τα 11 δόντια του πινιόν, το οδοντωτό τροχό 47 mm και την εμπλοκή 122 mm. Αυτές οι λεπτομέρειες συμβάλλουν στη μείωση του κινδύνου αναντιστοιχίας κατά τον προγραμματισμό αποθεμάτων του διανομέα και την περιφερειακή προμήθεια μετά την αγορά.
Η Elecdurauto υποστηρίζει τη μαζική προμήθεια, την αναθεώρηση τοποθέτησης, την ουδέτερη συσκευασία και τη συνεργασία ιδιωτικής ετικέτας για ιδιοκτήτες επωνυμιών και διανομείς ανταλλακτικών. Το προϊόν προσφέρεται ως ανταλλακτικό aftermarket ποιότητας OE, όχι ως γνήσιο OE, γνήσιο OEM ή ως γνήσια εργοστασιακά ανταλλακτικά.
Για αναθεώρηση προσφοράς ή δείγματος, οι αγοραστές μπορούν να παράσχουν τον αριθμό ΟΕ, τις τρέχουσες φωτογραφίες μονάδας, το σχέδιο ποσότητας και τις απαιτήσεις συσκευασίας. Αυτό βοηθά στην επιβεβαίωση της λογικής αντικατάστασης πριν από τη διευθέτηση παραγωγής, συσκευασίας και αποστολής.
| αντικειμένου | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | 28100-2875 Μίζα για Hino P11C 24V 6kW 11T Ανταλλακτικό Ανταλλακτικό |
| Κύριος Αριθμός ΟΕ | 28100-2875 |
| Πρόσθετες αναφορές | 281002875, 0365-602-0028, 03656020028 |
| Τάση συστήματος | 24V |
| Ονομαστική ισχύς | 6 kW |
| Δόντια πινιόν | 11 |
| Πιονίο OD | 47 χλστ |
| Σύμπλεξη | 122 χλστ |
| Τύπος αντικατάστασης | Αντικατάσταση aftermarket |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία και υποστήριξη ιδιωτικής ετικέτας |
| MOQ | 20 τεμ |
| Χρόνος ανοχής | 7-15 ημέρες |
| Εγγύηση | 18 μηνών |
| Τύπος αναφοράς | Αριθμός αναφοράς | Περιγραφή |
|---|---|---|
| Κύρια Αναφορά ΟΕ | 28100-2875 | Πρωτεύουσα διασταύρωση OE για την προμήθεια κινητήρα εκκίνησης Hino P11C |
| Πρόσθετη Αναφορά Ο.Ε | 281002875 | Πρόσθετη παραπομπή για έλεγχο αντιστοίχισης αγοραστή |
| Πρόσθετη Αναφορά Ο.Ε | 0365-602-0028 | Πρόσθετη παραπομπή για έλεγχο αντιστοίχισης αγοραστή |
| Πρόσθετη Αναφορά Ο.Ε | 03656020028 | Πρόσθετη παραπομπή για έλεγχο αντιστοίχισης αγοραστή |
| Μάρκα εφαρμογής | Hino | Επιβεβαιωμένη επωνυμία εφαρμογής από τα παρεχόμενα δεδομένα προϊόντος: Hino P11C |
| Σημειώσεις τοποθέτησης | Απαιτείται επιβεβαίωση αγοραστή | Επιβεβαιώστε τον αριθμό OE, την τάση, τα δόντια, το πινιόν OD, την εμπλοκή και τη διάταξη τοποθέτησης πριν από μαζική παραγγελία |
Οι αγοραστές θα πρέπει να συγκρίνουν το 28100-2875 με τις παρεχόμενες πρόσθετες αναφορές και, στη συνέχεια, να επιβεβαιώσουν τα 24V, 11 δόντια, το οδοντωτό τροχό και την εμπλοκή πριν υποβάλουν μια παραγγελία χονδρικής ή διανομέα.
Αυτός ο κινητήρας εκκίνησης είναι τοποθετημένος για προγράμματα αντικατάστασης μετά την αγορά. Οι εισαγωγείς και οι διανομείς μπορούν να χρησιμοποιήσουν τη διασταυρούμενη αναφορά και τα δεδομένα παραμέτρων ΟΕ για έλεγχο προμήθειας και προγραμματισμό μαζικών παραγγελιών.
Για το Hino P11C, οι αγοραστές θα πρέπει να επαληθεύσουν τον αριθμό OE, την ονομαστική ισχύ, την τάση, τα δόντια του πινιόν και την εμπλοκή σε σχέση με την υπάρχουσα μονάδα ή την ερώτηση πελάτη πριν επιβεβαιώσουν την τοποθέτηση.
Για αυτόν τον κινητήρα εκκίνησης 6 kW, το OD του πινιόν, η εμπλοκή και τα δόντια πρέπει να ελεγχθούν μαζί. Αυτό βοηθά τους διανομείς να ανταποκριθούν στη ζήτηση αντικατάστασης πριν από τη μαζική αγορά.
Το Elecdurauto υποστηρίζει μαζική προμήθεια για εισαγωγείς, διανομείς και περιφερειακά κανάλια aftermarket, με έλεγχο διασταυρούμενης αναφοράς OE για επανάληψη απογραφής και αναθεώρηση προσφορών.
Το MOQ είναι 20 τμχ και ο κανονικός χρόνος παράδοσης είναι 7-15 ημέρες. Οι αγοραστές μπορούν να παρέχουν αριθμούς ΟΕ, ποσότητα, ανάγκες συσκευασίας και λεπτομέρειες προορισμού για ταχύτερη προσφορά.
Οι ουδέτερες συσκευασίες και η συνεργασία ιδιωτικών ετικετών μπορούν να υποστηριχθούν για παραγγελίες B2B, βοηθώντας τους ιδιοκτήτες και τους διανομείς aftermarket να διαχειρίζονται την προσφορά της τοπικής αγοράς.
Το Elecdurauto παρέχει 18 μήνες εγγύηση υπό κανονική χρήση. Για έλεγχο μετά την πώληση, οι αγοραστές θα πρέπει να κοινοποιήσουν λεπτομέρειες παραγγελίας, φωτογραφίες, στοιχεία αναφοράς OE και πληροφορίες εφαρμογής.