ΟΕ-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
ΟΕ-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
IATF 16949 / ISO 9001 / CE / RoHS
20
7-15 ημέρες
18 μηνών
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
| Ποσότητα: | |
Περιγραφή προϊόντος
Ο κινητήρας εκκίνησης 35259750 είναι έτοιμος για αντικατάσταση μετά την αγορά, όπου οι αγοραστές πρέπει να επαληθεύσουν τις παρεχόμενες αναφορές, την οικογένεια εκκίνησης και τις φυσικές παραμέτρους πριν από την προμήθεια.
Οι αγοραστές θα πρέπει να συγκρίνουν τον αριθμό αναφοράς με την τάση συστήματος 12 V, την ονομαστική ισχύ 3 kW, τα 9 δόντια του πινιόν, το οδοντωτό τροχό 34,4 mm και την εμπλοκή 98,3 mm πριν κανονίσουν το απόθεμα του διανομέα ή την παροχή μαζικής παραγγελίας.
Το Elecdurauto υποστηρίζει υποστήριξη ουδέτερης συσκευασίας, αναθεώρηση τοποθέτησης, ουδέτερη συσκευασία και συνεργασία ιδιωτικής ετικέτας για ιδιοκτήτες εμπορικών σημάτων aftermarket και διανομείς ανταλλακτικών.
| στοιχείου | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | 35259750 M93 Μίζα για προγράμματα αντικατάστασης aftermarket Παροχή 12V 3kW 9T B2B |
| Κύριος Αριθμός ΟΕ | 35259750 |
| Αρχική Οικογένεια | Μ93 |
| Τάση συστήματος | 12V |
| Ονομαστική ισχύς | 3 kW |
| Δόντια πινιόν | 9 |
| Πιονίο OD | 34,4 χλστ |
| Σύμπλεξη | 98,3 χλστ |
| Τύπος αντικατάστασης | Αντικατάσταση aftermarket |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία και υποστήριξη ιδιωτικής ετικέτας |
| MOQ | 20 τεμ |
| Χρόνος ανοχής | 7-15 ημέρες |
| Εγγύηση | 18 μηνών |
| Τύπος αναφοράς | Αριθμός αναφοράς | Περιγραφή |
|---|---|---|
| Κύρια Αναφορά ΟΕ | 35259750 | Κύρια παρεχόμενη αναφορά για ανασκόπηση προμήθειας κινητήρα εκκίνησης |
| Αρχική Οικογένεια | Μ93 | Η αρχική οικογένεια αναφέρεται στο παρεχόμενο φύλλο προϊόντος |
| Σημειώσεις τοποθέτησης | Απαιτείται επιβεβαίωση αγοραστή | Η αίτηση δεν επιβεβαιώνεται στο παρεχόμενο φύλλο. επαληθεύστε αναφορές και φυσικές παραμέτρους πριν από την παραγγελία |
Συγκρίνετε το 35259750 με την παρεχόμενη λίστα αναφοράς και, στη συνέχεια, ελέγξτε τα 12V, τα 9 δόντια, το οδοντωτό τροχό και την εμπλοκή πριν επιβεβαιώσετε παραγγελίες χονδρικής ή διανομέα.
Χρησιμοποιήστε τις παρεχόμενες αναφορές, την οικογένεια εκκίνησης και τις μετρημένες παραμέτρους για έλεγχο. Οι εισαγωγείς θα πρέπει να ζητήσουν φωτογραφίες ή δείγματα πριν από τον προγραμματισμό μαζικής παραγγελίας ή ιδιωτικής ετικέτας.
Αυτές οι λεπτομέρειες επηρεάζουν την ακρίβεια αντικατάστασης. Οι διανομείς θα πρέπει να τα επαληθεύουν μαζί με την OD του πινιόν και τη διάταξη στερέωσης για να μειώσουν τον κίνδυνο αναντιστοιχίας στην προμήθεια aftermarket.
Μπορεί να ληφθεί υπόψη για προγράμματα μετοχών B2B όταν η διασταύρωση αναφοράς OE του αγοραστή και οι έλεγχοι φυσικών παραμέτρων ταιριάζουν με την τοπική ζήτηση αντικατάστασης και τα ερωτήματα πελατών.
Η Elecdurauto μπορεί να υποστηρίξει τη συνεργασία ουδέτερης συσκευασίας και ιδιωτικής ετικέτας για εξειδικευμένες παραγγελίες B2B, βοηθώντας τους χονδρεμπόρους και τους ιδιοκτήτες επωνυμιών aftermarket να διαχειρίζονται την τοπική προσφορά.
Το MOQ είναι 20 τμχ και ο κανονικός χρόνος παράδοσης είναι 7-15 ημέρες. Οι αγοραστές μπορούν να μοιραστούν αναφορές ΟΕ, ποσότητα, ανάγκες συσκευασίας και λεπτομέρειες προορισμού για έλεγχο προσφοράς.
Οι αγοραστές θα πρέπει να παρέχουν στοχευόμενη ποσότητα, ΟΕ ή υπάρχοντα αριθμό μονάδας, φωτογραφίες, τάση, δόντια, διαστάσεις πινιόν και απαιτήσεις συσκευασίας για ταχύτερη αναθεώρηση προμήθειας από το εργοστάσιο.
Ο συντονισμός προμήθειας εργοστασίων μπορεί να υποστηρίξει επαναλαμβανόμενες παραγγελίες, ευθυγράμμιση συσκευασίας και έργα ιδιωτικής ετικέτας αφού ο αγοραστής επιβεβαιώσει τις προδιαγραφές αναφοράς ΟΕ και τις προδιαγραφές αντικατάστασης.