OE-nek megfelelő csereminőség
OE-nek megfelelő csereminőség
IATF 16949 / ISO 9001 / CE / RoHS
20
7-15 nap
18 hónap
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
Termékleírás
Az M8T50671 indítómotor a Kubota V3307 utángyártott csere-beszerzéshez készült, megerősített paraméterek és mellékelt referenciák felhasználásával a B2B vásárlási döntések támogatására.
A vásárlóknak össze kell hasonlítaniuk a 12 V-os rendszerfeszültséget, a 3,6 kW-os névleges teljesítményt, a 9 fogasfogat, a 35 mm-es fogaskerék külső átmérőjét és a 82,5 mm-es kapcsolódást, mielőtt a forgalmazói raktárkészletet vagy tömeges rendelést terveznek.
A Kubota csatornák esetében ez a termék támogatja a gyári ellátás koordinálását, a cserepontossági felülvizsgálatot és az OE kereszthivatkozások egyeztetését az utópiaci ellátáshoz.
Az Elecdurauto támogatja az illesztések felülvizsgálatát, a gyári ellátás koordinálását, a semleges csomagolást és a saját márkás együttműködést az importőrök, a nagykereskedők és az utángyártott márkatulajdonosok számára.
| jellemzői | . |
|---|---|
| Termék neve | M8T50671 Mitsubishi indítómotor Kubota V3307 12V 3.6kW 9T B2B tápegységhez |
| Fő OE szám | M8T50671 |
| További hivatkozások | M8T50672, 30288, 1G777-63012, S-80575, 243-30104 |
| Kezdő család | Mitsubishi |
| Rendszerfeszültség | 12V |
| Névleges teljesítmény | 3,6 kW |
| Fogasfogak | 9 |
| Fogaskerék OD | 35 mm |
| Eljegyzés | 82,5 mm |
| Csere típusa | Utángyártott csere |
| Csomagolás | Semleges csomagolás és saját márkás támogatás |
| MOQ | 20 db |
| Átfutási idő | 7-15 nap |
| Garancia | 18 hónap |
| Referenciatípus | hivatkozási szám | Leírás |
|---|---|---|
| Fő OE referencia | M8T50671 | Elsődlegesen mellékelt referencia az indítómotor beszerzésének felülvizsgálatához |
| Mitsubishi referencia | M8T50672 | Kiegészítő mellékelt referencia az OE keresztillesztéshez |
| Wai Referencia | 30288 | Kiegészítő mellékelt referencia az OE keresztillesztéshez |
| Kubota referencia | 1G777-63012 | Kiegészítő mellékelt referencia az OE keresztillesztéshez |
| Dixie Referencia | S-80575 | Kiegészítő mellékelt referencia az OE keresztillesztéshez |
| Dixie Referencia | 243-30104 | Kiegészítő mellékelt referencia az OE keresztillesztéshez |
| Kezdő család | Mitsubishi | Kezdőcsalád a mellékelt terméklapon feltüntetve |
| Alkalmazás márka | Kubota | A mellékelt terméklapon feltüntetett alkalmazásmárka: Kubota V3307 |
| Fitment Notes | Vásárló megerősítése szükséges | Rendelés előtt ellenőrizze az OE-számot, a feszültséget, a fogakat, a fogaskerék külső átmérőjét, a csatlakozást és a rögzítési elrendezést |
Hasonlítsa össze az M8T50671-et a mellékelt referencialistával, majd ellenőrizze a 12V-ot, a 9 fogat, a fogaskerék külső oldalát és a csatlakozást a nagykereskedelmi rendelések előtt.
A vásárlóknak meg kell erősíteniük a meglévő egységet, az OE-referenciát, a feszültséget, a névleges teljesítményt és a fogaskerék méreteit, mielőtt jóváhagyják az utángyártott csereellátást.
Ezek a paraméterek befolyásolják a csere pontosságát. A forgalmazóknak ellenőrizniük kell ezeket a fogaskerék külső átmérőjével és a szerelési elrendezéssel, hogy csökkentsék a rossz raktárkészlet kockázatát.
Támogathatja a forgalmazói készletprogramokat, ha az OE keresztreferencia és a fizikai paraméterek ellenőrzése megfelel a helyi utángyártott csereigényeknek.
Az Elecdurauto támogatja a semleges csomagolást és a saját márkás együttműködést a minősített B2B megrendeléseknél, segítve a márkatulajdonosokat a helyi csatornák kezelésében.
A MOQ 20 db, a normál átfutási idő 7-15 nap. A vevők megoszthatják a mennyiséget, a referenciákat és a csomagolási igényeket az árajánlat felülvizsgálatához.
A további referenciák segítenek összehasonlítani a vegyes vevőszámokat, a forgalmazói nyilvántartásokat és az OE kereszthivatkozási kérdéseket a tömeges cserevásárlás előtt.
Az Elecdurauto normál használat mellett 18 hónap garanciát vállal. Az értékesítés utáni felülvizsgálathoz a vásárlóknak meg kell osztaniuk a rendelés részleteit, fotóit és alkalmazási adatait.