Κατασκευαστής απευθείας από το εργοστάσιο και χονδρικός προμηθευτής ανεμιστήρων ψύξης καλοριφέρ βαρέως τύπου, η Elecdurauto υποστηρίζει διανομείς στο εξωτερικό, εισαγωγείς, χειριστές στόλου και αγοραστές βιομηχανικών έργων με σταθερή προμήθεια και προϊόντα μηχανικού επιπέδου.
Γρήγορη αξιολόγηση για B2B αγοραστές
Κατάλληλο για διανομείς, μεταπωλητές και αγοραστές έργων που αναζητούν έναν σταθερό ανεμιστήρα ψύξης καλοριφέρ βαρέως τύπου με σταθερή προμήθεια στο εξωτερικό. Για τους αγοραστές που δεν είναι σίγουροι για τις τεχνικές προδιαγραφές, το Elecdurauto παρέχει οδηγίες επιλογής πριν από την παραγγελία, για να επιβεβαιωθεί η γρήγορη εφαρμογή της εφαρμογής.
Electurauto
Κίνα
IATF 16949 / ISO 9001 / CE / RoHS
50 - 100 τεμ
7 – 30 ημέρες
Μάρκα / Ουδέτερη / Προσαρμοσμένη Συσκευασία
18 μηνών
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
| Ποσότητα: | |
Περιγραφή προϊόντος
Ως επαγγελματίας κατασκευαστής ανεμιστήρα ψύξης χωρίς ψήκτρες βαρέως τύπου και προμηθευτής χονδρικής εξαγωγής , η Elecdurauto εστιάζει στην παροχή λύσεων βιομηχανικής ψύξης 27 V για διανομείς στο εξωτερικό, εμπόρους ανταλλακτικών γεννητριών, χονδρεμπόρους ανταλλακτικών φορτηγών και εισαγωγείς βιομηχανικού εξοπλισμού που απαιτούν σταθερή ποιότητα, ελεγχόμενο κόστος και μακροπρόθεσμη παροχή.
Σε αντίθεση με τους ανεμιστήρες ψύξης ελαφριάς χρήσης ή λιανικής, αυτή η σειρά έχει αναπτυχθεί για:
Πολύωρη συνεχόμενη λειτουργία χωρίς διακοπή
Υψηλή θερμοκρασία περιβάλλοντος και κακές συνθήκες αερισμού
Σκονισμένα, υγρά, βροχερά και παράκτια περιβάλλοντα
Ασταθής παροχή ρεύματος σε πολλές αναπτυσσόμενες αγορές
Στις πραγματικές εξαγωγικές δραστηριότητες, οι πελάτες μας βρίσκονται κυρίως στην Αφρική, τη Μέση Ανατολή, τη Νότια Αμερική και τη Νοτιοανατολική Ασία , όπου η αξιοπιστία του εξοπλισμού καθορίζει άμεσα την επιχειρηματική φήμη και τις επαναλαμβανόμενες παραγγελίες. Αυτό το μοντέλο έχει κατασκευαστεί ακριβώς για αυτές τις αγορές.
Αυτός ο ανεμιστήρας ψύξης χωρίς ψήκτρες βαρέως τύπου Elecdurauto χρησιμοποιείται ευρέως σε συστήματα ψύξης φορτηγών, σετ γεννητριών ντίζελ, ηλεκτρικά διαμερίσματα μηχανημάτων κατασκευής και ντουλάπια βιομηχανικού αυτοματισμού . Είναι ένας λειτουργικός βιομηχανικός ανεμιστήρας αντιστοίχισης , όχι ανταλλακτικό OE με κλειδαριά VIN.
Ψύξη φορτηγών μεγάλων αποστάσεων βαρέων καθηκόντων
Συνεχής Αερισμός Δωματίου Γεννήτριας
Θερμική διαχείριση Ηλεκτρολογικού Ερμάριο
Extreme-Duty Machinery Cooling Solutions
Ο ανεμιστήρας ψύξης WL222502 έχει σχεδιαστεί για φορτηγά βαρέως τύπου, σετ γεννητριών ντίζελ και βιομηχανικά μηχανήματα που απαιτούν υψηλή ροή αέρα και πολύωρη λειτουργία υπό σκληρές συνθήκες εργασίας.
| παραμέτρων | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | WL222502 |
| Τύπος προϊόντος | Ηλεκτρικός ανεμιστήρας ψύξης χωρίς ψήκτρες |
| Ονομαστική τάση δοκιμής | 27 V |
| Εύρος τάσης λειτουργίας | 16–32 VDC |
| Κατανάλωση ρεύματος | 120 W |
| Ρεύμα φορτίου | ≤ 4,5 A |
| Εύρος Ταχύτητας | 900 – 3650 σ.α.λ |
| Μέγιστη ροή αέρα | ≥ 1100 m³/h |
| Στατική Πίεση | 0 Pa |
| Διάμετρος λεπίδας | 225 mm (9 ίντσες) |
| Συνολική διάμετρος | 247 χλστ |
| Μοτίβο οπής τοποθέτησης | 4 × Ø9 mm |
| Πάχος | 74,5 χλστ |
| Μέθοδος Ελέγχου | PWM / Σήμα υψηλού επιπέδου (High Gear) |
| Τύπος σύνδεσης | ΔΕΛΦΟΙ 12185126 |
| Αξιολόγηση Προστασίας | IP68 |
| Κατεύθυνση Περιστροφής | Όπως υποδεικνύεται (Αξονική ροή) |
| Τύπος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Κατηγορία τάσης εφαρμογής | Συστήματα βαρέως τύπου 24V / 27V |
Ο WL222502 είναι ένας γενικός βιομηχανικός ανεμιστήρας ψύξης σχεδιασμένος για φορτηγά, σετ γεννητριών ντίζελ, μηχανήματα κατασκευής και επαγγελματικό εξοπλισμό ισχύος.
Δεν είναι κλειδωμένο με VIN και ταιριάζει σε ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών βαρέως τύπου για παγκόσμιους διανομείς aftermarket.
| Κατηγορία Εφαρμογής | Τυπικός Εξοπλισμός |
|---|---|
| Βαρέα φορτηγά | Φορτηγά μεγάλων αποστάσεων, φορτηγά επαγγελματικής χρήσης |
| Σετ γεννητριών ντίζελ | Αναμονή και κινητές γεννήτριες ντίζελ |
| Μηχανήματα Κατασκευών | Εκσκαφείς, φορτωτές, μπουλντόζες |
| Αγροτικός Εξοπλισμός | Τρακτέρ, θεριζοαλωνιστικές μηχανές, ψεκαστήρες |
| Βιομηχανικές Μονάδες Ενέργειας | Βιομηχανικοί κινητήρες, μονάδες ισχύος |
| Οχήματα Στόλου | Φορτηγά επαγγελματικού στόλου, οχήματα εξυπηρέτησης |
| Οχήματα εκτός δρόμου | Οχήματα εξόρυξης, εξοπλισμός μεταφοράς εκτός δρόμου |
| Βιομηχανικά Συστήματα Ψύξης | Κλειστός εξοπλισμός, συστήματα που βασίζονται σε καλοριφέρ |
| Κινητός Εξοπλισμός | Κινητοί συμπιεστές, κινητές γεννήτριες |
| Συναρμολογήσεις ψύξης OEM | Κατασκευαστές μονάδων κινητήρα και ψυγείου |
Σε αντίθεση με τους παραδοσιακούς βουρτσισμένους ανεμιστήρες που υποφέρουν από φθορά της βούρτσας άνθρακα και συχνή μηχανική υποβάθμιση , οι ανεμιστήρες ψύξης χωρίς ψήκτρες Elecdurauto εξαλείφουν εντελώς την τριβή της βούρτσας. Αυτό επιτρέπει στον ανεμιστήρα να λειτουργεί συνεχώς για παρατεταμένες περιόδους χωρίς μείωση της απόδοσης.
Ο κινητήρας χωρίς ψήκτρες Elecdurauto λειτουργεί με βελτιστοποιημένο ηλεκτρομαγνητικό έλεγχο , παρέχοντας υψηλότερη ηλεκτρική απόδοση με μικρότερη εσωτερική απώλεια ενέργειας. Σε σύγκριση με τους κινητήρες με βούρτσα, σπαταλάται λιγότερη ενέργεια ως θερμότητα.
Σε εφαρμογές βαρέως τύπου, η ασταθής ροπή οδηγεί σε:
Διακύμανση ταχύτητας
Ασυνέπεια ροής αέρα
Ασταθής απόδοση ψύξης
Ο κινητήρας χωρίς ψήκτρες της Elecdurauto εξασφαλίζει σταθερή απόδοση ροπής σε όλο το εύρος στροφών , ακόμη και υπό πολύωρη συνεχή λειτουργία και περιβάλλοντα κυμαινόμενης τάσης.
Οι βουρτσισμένοι κινητήρες αποτυγχάνουν κυρίως λόγω:
Φθορά βούρτσας
Σπινθήρες
Συσσώρευση σκόνης άνθρακα
Υπερθέρμανση μετά από μακροχρόνια χρήση
Οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες Elecdurauto εξαλείφουν αυτές τις εγγενείς αδυναμίες, μειώνοντας σημαντικά τα συνολικά ποσοστά αστοχίας σε πραγματικές εξαγωγικές αγορές.
Οι ανεμιστήρες ψύξης βαρέως τύπου Elecdurauto παρέχονται ευρέως σε παγκόσμιους διανομείς, κατασκευαστές γεννητριών, συναρμολογητές βιομηχανικού εξοπλισμού και ολοκληρωτές έργων , εξυπηρετώντας μακροπρόθεσμες εφαρμογές μαζικής αγοράς και μηχανικής σε διαφορετικές αγορές.
Συγκροτήματα ανεμιστήρων βαρέως τύπου
Ανθεκτικές μονάδες ανεμιστήρα και κινητήρα
Λύσεις ανεμιστήρα ψύξης OE-Grade
Επαγγελματική σειρά συμπλέκτη ανεμιστήρα
Η Elecdurauto εστιάζει στη χονδρική εξαγωγή μικρού και μεσαίου όγκου , η οποία ταιριάζει απόλυτα στην αγοραστική συμπεριφορά των υπερπόντιων διανομέων και των τοπικών εμπόρων εισαγωγής.
✅ Δοκιμαστική παραγγελία: 30 τεμ
✅ Τυπική χονδρική: 50–100 τεμ
✅ Μακροχρόνια συνεργασία: 100+ τεμ ανά αποστολή
Ο ανεμιστήρας ψύξης χωρίς ψήκτρες παρέχει ισχυρή και σταθερή ροή αέρα για γρήγορη αφαίρεση της εσωτερικής θερμότητας από φορτηγά, γεννήτριες και βιομηχανικό εξοπλισμό. Αποτρέπει αποτελεσματικά την απενεργοποίηση υπερθέρμανσης, τη γήρανση των εξαρτημάτων και τη θερμική αστοχία , διασφαλίζοντας ότι τα ηλεκτρικά συστήματα μπορούν να λειτουργούν συνεχώς και με ασφάλεια κάτω από μεγάλο φορτίο.
Με αδιάβροχη προστασία IP68 και προστασία από τη σκόνη , έναν πλήρως σφραγισμένο θάλαμο κινητήρα και αδιάβροχα βύσματα για αυτοκίνητα, αυτός ο ανεμιστήρας συνεχίζει να λειτουργεί αξιόπιστα σε:
Περιοχές έντονες βροχοπτώσεις
Σκονισμένα εργοτάξια ορυχείων και ερήμων
Παράκτιες περιοχές με υψηλή υγρασία
Περιβάλλοντα εκτός δρόμου με λασπώδεις και κραδασμούς
Συνδυάζοντας τη γρήγορη απαγωγή θερμότητας με την εξαιρετική περιβαλλοντική προστασία , αυτός ο ανεμιστήρας ψύξης έχει σχεδιαστεί όχι μόνο για τεχνική απόδοση, αλλά και για μακροπρόθεσμη επιχειρηματική σταθερότητα χονδρικής.
Μηνιαία παραγωγική ικανότητα: 5.000–10.000 τεμ
Σταθερή παροχή πρώτων υλών κινητήρα και λεπίδων
Ειδική γραμμή επιθεώρησης συναρμολόγησης εξαγωγών
Προγραμματισμός προτεραιότητας για παραγγελίες χονδρικής 30–100 τμχ
Η Elecdurauto παρέχει ευέλικτες υπηρεσίες OEM για διανομείς στο εξωτερικό, συμπεριλαμβανομένων:
Προσαρμογή τάσης
Προσαρμογή τύπου σύνδεσης
Ρύθμιση καμπύλης ταχύτητας ανεμιστήρα
Εκτύπωση λογότυπου μάρκας
Έγχρωμο κουτί & σχέδιο συσκευασίας
Το OEM βοηθά τους διανομείς:
Δημιουργία ταυτότητας επωνυμίας
Αποφύγετε τον καθαρό ανταγωνισμό τιμών
Βελτιώστε τον έλεγχο της τοπικής αγοράς
18 μήνες διεθνής εγγύηση
Τεχνική απάντηση εντός 24 ωρών
Αντικατάσταση θέματος ποιότητας για παραγγελίες χύδην
Μακροχρόνια ανταλλακτικά και τεχνική υποστήριξη
Όλοι οι ανεμιστήρες ψύξης χωρίς ψήκτρες βαρέως τύπου Elecdurauto κατασκευάζονται με αυστηρό σύστημα διαχείρισης ποιότητας και συμμορφώνονται με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας και απόδοσης που απαιτούνται για τις παγκόσμιες εξαγωγικές αγορές.

Ναί. Το WL222502 κατασκευάζεται ως ανταλλακτικός ανεμιστήρας ψύξης ποιότητας OE , σχεδιασμένος να ταιριάζει με τις προδιαγραφές του αρχικού εξοπλισμού σε απόδοση, διαστάσεις και ηλεκτρική συμβατότητα. .
Είναι κατάλληλος για αντικατάσταση μετά την αγορά, προγράμματα στοκ εισαγωγέων και χονδρική διανομή.
Ναί. Το WL222502 είναι ειδικά τοποθετημένο για το aftermarket , υποστηρίζοντας:
Σταθερή συνοχή παρτίδας
Τυποποιημένες προδιαγραφές
Μακροπρόθεσμη διαθεσιμότητα προμήθειας
Αυτό το καθιστά κατάλληλο για εισαγωγείς, χονδρεμπόρους και περιφερειακούς διανομείς που προμηθεύουν αγορές βαρέων επαγγελματικών οχημάτων και εξοπλισμού.
Ναί. Το WL222502 χρησιμοποιείται ευρέως ως λύση αντικατάστασης για ανεμιστήρες ψύξης OE που είναι εγκατεστημένοι σε:
Βαρέα φορτηγά
Σετ γεννητριών
Κατασκευαστικά και αγροτικά μηχανήματα
Έχει σχεδιαστεί για να πληροί τις απαιτήσεις ροής αέρα, τάσης και προστασίας σε επίπεδο OE , διασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση αντικατάστασης.
Απολύτως. Το WL222502 είναι διαθέσιμο για:
Μαζικές παραγγελίες
Προγράμματα αποθεμάτων εισαγωγέων
Χονδρική διανομή
Μακροπρόθεσμες συμφωνίες προμήθειας
Είναι ιδανικό για πελάτες που απαιτούν επαναλαμβανόμενες παραγγελίες, σταθερότητα τιμών και σταθερή ποιότητα.
Το προϊόν κατασκευάζεται με αυστηρό έλεγχο παραγωγής και διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου , διασφαλίζοντας:
Συνεπής ηλεκτρική απόδοση
Σταθερή έξοδος ροής αέρα
Αξιόπιστη στεγανοποίηση και ανθεκτικότητα
Κάθε παρτίδα ελέγχεται για να ανταποκρίνεται στις προσδοκίες ποιότητας αντικατάστασης OE για εφαρμογές βαρέως τύπου.
Ναί. Χαρακτηριστικά του WL222502:
Τυποποιημένες διαστάσεις τοποθέτησης
Μέγεθος λεπίδας 225mm
Υποδοχή DELPHI
Αυτό επιτρέπει την άμεση εγκατάσταση ως αντικατάσταση ΟΕ χωρίς τροποποίηση στις περισσότερες εφαρμογές.
Ναί. Με προστασία IP68 , ο ανεμιστήρας είναι κατάλληλος για:
Σκονισμένα περιβάλλοντα
Υγρές και εξωτερικές συνθήκες
Λειτουργία σε μεγάλες αποστάσεις και συνεχής
Αυτό είναι απαραίτητο για ανταλλακτικά μετά την αγορά που χρησιμοποιούνται σε πραγματικές συνθήκες εργασίας.
Ναί. Το WL222502 υποστηρίζει:
Ουδέτερη συσκευασία
Ιδιωτική επισήμανση
Προσαρμοσμένο χαρτοκιβώτιο και σήμανση
Αυτό είναι ιδιαίτερα ελκυστικό για τους εισαγωγείς και τους διανομείς που δημιουργούν τα δικά τους εμπορικά σήματα.
Το WL222502 είναι ένα τυποποιημένο μοντέλο παραγωγής , όχι ένα εφάπαξ ή μόνο έργο.
Αυτό εξασφαλίζει συνεχή διαθεσιμότητα , σταθερές προδιαγραφές και αξιόπιστους χρόνους παράδοσης για μακροπρόθεσμη συνεργασία.
Αυτό το μοντέλο διατίθεται σε παγκόσμιες αγορές aftermarket , συμπεριλαμβανομένων:
Ευρώπη
Μέση Ανατολή
Αφρική
Νότια Αμερική
Νοτιοανατολική Ασία
Είναι κατάλληλο για περιοχές με μεγάλη ζήτηση για ανταλλακτικά OE βαρέως τύπου.