ΟΕ-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
ΟΕ-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
IATF 16949 / ISO 9001 / CE / RoHS
20
7-15 ημέρες
18 μηνών
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
| Ποσότητα: | |
Περιγραφή προϊόντος
Ο κινητήρας εκκίνησης M008T55779 έχει προετοιμαστεί για προμήθεια αντικατάστασης της Volvo aftermarket, χρησιμοποιώντας επιβεβαιωμένες παραμέτρους και παρεχόμενες αναφορές για την υποστήριξη αποφάσεων αγοράς B2B.
Οι αγοραστές θα πρέπει να συγκρίνουν την τάση του συστήματος 12 V, την ονομαστική ισχύ 3,6 kW, τα δόντια του πινιόν 11, το οδοντωτό τροχό 41 mm και την εμπλοκή 89 mm πριν από τον προγραμματισμό αποθεμάτων διανομέα ή μαζικής παραγγελίας.
Για τα κανάλια Volvo, αυτό το προϊόν υποστηρίζει συνεργασία ιδιωτικής ετικέτας, έλεγχο ακρίβειας αντικατάστασης και αντιστοίχιση παραπομπών OE για προμήθεια μετά την αγορά.
Το Elecdurauto υποστηρίζει την αναθεώρηση τοποθέτησης, τον συντονισμό της προμήθειας εργοστασίων, την ουδέτερη συσκευασία και τη συνεργασία ιδιωτικής ετικέτας για εισαγωγείς, χονδρεμπόρους και ιδιοκτήτες επωνυμίας aftermarket.
| το στοιχείο Volvo | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | M008T55779 Mitsubishi Starter Motor για Volvo 12V 3,6kW 11T B2B Παροχή |
| Κύριος Αριθμός ΟΕ | M008T55779 |
| Πρόσθετες αναφορές | M008T55579, 3594614, 3594616, STR71265 |
| Αρχική Οικογένεια | Mitsubishi |
| Τάση συστήματος | 12V |
| Ονομαστική ισχύς | 3,6 kW |
| Δόντια πινιόν | 11 |
| Πιονίο OD | 41 χλστ |
| Σύμπλεξη | 89 χλστ |
| Τύπος αντικατάστασης | Αντικατάσταση aftermarket |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία και υποστήριξη ιδιωτικής ετικέτας |
| MOQ | 20 τεμ |
| Χρόνος ανοχής | 7-15 ημέρες |
| Εγγύηση | 18 μηνών |
| Τύπος αναφοράς | Αριθμός αναφοράς | Περιγραφή |
|---|---|---|
| Κύρια Αναφορά ΟΕ | M008T55779 | Κύρια παρεχόμενη αναφορά για ανασκόπηση προμήθειας κινητήρα εκκίνησης |
| Αναφορά Mitsubishi | M008T55579 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Volvo | 3594614 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Volvo | 3594616 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Woodauto | STR71265 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αρχική Οικογένεια | Mitsubishi | Η αρχική οικογένεια αναφέρεται στο παρεχόμενο φύλλο προϊόντος |
| Μάρκα εφαρμογής | Volvo | Η επωνυμία εφαρμογής που αναφέρεται στο παρεχόμενο φύλλο προϊόντος: Volvo |
| Σημειώσεις τοποθέτησης | Απαιτείται επιβεβαίωση αγοραστή | Επιβεβαιώστε τον αριθμό OE, την τάση, τα δόντια, το πινιόν OD, την εμπλοκή και τη διάταξη τοποθέτησης πριν την παραγγελία |
Συγκρίνετε το M008T55779 με την παρεχόμενη λίστα αναφοράς και, στη συνέχεια, ελέγξτε τα 12V, 11 δόντια, το οδοντωτό τροχό και την εμπλοκή πριν από παραγγελίες χονδρικής.
Οι αγοραστές θα πρέπει να επιβεβαιώσουν την υπάρχουσα μονάδα, την αναφορά OE, την τάση, την ονομαστική ισχύ και τις διαστάσεις του πινιόν πριν εγκρίνουν την τροφοδοσία αντικατάστασης μετά την αγορά.
Αυτές οι παράμετροι επηρεάζουν την ακρίβεια αντικατάστασης. Οι διανομείς θα πρέπει να τα επαληθεύουν με το οδοντωτό τροχό και τη διάταξη στερέωσης για να μειώσουν τον κίνδυνο λανθασμένων αποθεμάτων.
Μπορεί να υποστηρίξει προγράμματα αποθεμάτων διανομέα όταν οι έλεγχοι παραπομπής OE και φυσικών παραμέτρων ταιριάζουν με την τοπική ζήτηση αντικατάστασης δευτερογενούς αγοράς.
Το Elecdurauto μπορεί να υποστηρίξει τη συνεργασία ουδέτερης συσκευασίας και ιδιωτικής ετικέτας για εξειδικευμένες παραγγελίες B2B, βοηθώντας τους ιδιοκτήτες επωνυμίας να διαχειρίζονται τοπικά κανάλια.
Το MOQ είναι 20 τμχ και ο κανονικός χρόνος παράδοσης είναι 7-15 ημέρες. Οι αγοραστές μπορούν να μοιραστούν την ποσότητα, τις αναφορές και τις ανάγκες συσκευασίας για έλεγχο προσφοράς.
Οι πρόσθετες αναφορές βοηθούν στη σύγκριση μικτών αριθμών πελατών, αρχείων διανομέα και ερωτήσεων διασταυρούμενης αναφοράς ΟΕ πριν από την αγορά μαζικής αντικατάστασης.
Τα έργα ιδιωτικής ετικέτας συχνά περιλαμβάνουν επαναλαμβανόμενη προμήθεια. Η επιβεβαίωση των αναφορών και των διαστάσεων OE συμβάλλει πρώτα στη μείωση των κινδύνων επανασήμανσης και αποθέματος.