ΟΕ-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
ΟΕ-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
IATF 16949 / ISO 9001 / CE / RoHS
20
7-15 ημέρες
18 μηνών
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
| Ποσότητα: | |
Περιγραφή προϊόντος
Ο κινητήρας εκκίνησης M3T56071 έχει προετοιμαστεί για την αντικατάσταση του κινητήρα Mitsubishi 6D15 μετά την αγορά, χρησιμοποιώντας επιβεβαιωμένες παραμέτρους εκκίνησης για την υποστήριξη αγορών B2B και διασταυρούμενης αναφοράς OE.
Οι αγοραστές θα πρέπει να συγκρίνουν τον αριθμό αναφοράς με την τάση του συστήματος 24 V, την ονομαστική ισχύ 7 kW, τα 11 δόντια οδοντωτών τροχών, το οδοντωτό τροχό 40 mm και την εμπλοκή 110 mm πριν κανονίσουν το απόθεμα του διανομέα ή την παροχή μαζικής παραγγελίας.
Για τα κανάλια aftermarket της Mitsubishi, αυτό το προϊόν βοηθάει τους εισαγωγείς και τους χονδρεμπόρους να ελέγχουν την ακρίβεια αντικατάστασης πριν από την προσφορά, την επιλογή συσκευασίας και τον επαναλαμβανόμενο σχεδιασμό αποθέματος.
Η Elecdurauto υποστηρίζει την απογραφή διανομέων, την αναθεώρηση τοποθέτησης, την ουδέτερη συσκευασία και τη συνεργασία ιδιωτικών ετικετών για ιδιοκτήτες επωνυμιών και διανομείς ανταλλακτικών.
| στοιχείου | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | M3T56071 Μίζα QIDE 7.0 για κινητήρα Mitsubishi 6D15 24V 7kW 11T B2B |
| Κύριος Αριθμός ΟΕ | M3T56071 |
| Πρόσθετες αναφορές | M3T56072, M3T56073, 18242N, S-8561, 243-25203 |
| Αρχική Οικογένεια | QIDE 7.0 |
| Τάση συστήματος | 24V |
| Ονομαστική ισχύς | 7 kW |
| Δόντια πινιόν | 11 |
| Πιονίο OD | 40 χλστ |
| Σύμπλεξη | 110 χλστ |
| Τύπος αντικατάστασης | Αντικατάσταση aftermarket |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία και υποστήριξη ιδιωτικής ετικέτας |
| MOQ | 20 τεμ |
| Χρόνος ανοχής | 7-15 ημέρες |
| Εγγύηση | 18 μηνών |
| Τύπος αναφοράς | Αριθμός αναφοράς | Περιγραφή |
|---|---|---|
| Κύρια Αναφορά ΟΕ | M3T56071 | Κύρια παρεχόμενη αναφορά για ανασκόπηση προμήθειας κινητήρα εκκίνησης |
| Αναφορά Mitsubishi | M3T56072 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Mitsubishi | M3T56073 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Wai | 18242Ν | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Dixie | S-8561 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Dixie | 243-25203 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αρχική Οικογένεια | QIDE 7.0 | Η αρχική οικογένεια αναφέρεται στο παρεχόμενο φύλλο προϊόντος |
| Μάρκα εφαρμογής | Mitsubishi | Μάρκα εφαρμογής που αναφέρεται στο παρεχόμενο φύλλο προϊόντος: Mitsubishi 6D15 Engine |
| Σημειώσεις τοποθέτησης | Απαιτείται επιβεβαίωση αγοραστή | Επιβεβαιώστε τον αριθμό OE, την τάση, τα δόντια, το πινιόν OD, την εμπλοκή και τη διάταξη τοποθέτησης πριν την παραγγελία |
Συγκρίνετε το M3T56071 με την παρεχόμενη λίστα αναφοράς και, στη συνέχεια, ελέγξτε τα 24V, τα 11 δόντια, το οδοντωτό τροχό και την εμπλοκή πριν επιβεβαιώσετε παραγγελίες χονδρικής ή διανομέα.
Οι αγοραστές θα πρέπει να επιβεβαιώσουν τις πληροφορίες της εφαρμογής σε σχέση με την υπάρχουσα μονάδα ή το αρχείο ερωτημάτων και, στη συνέχεια, να ελέγξουν τον αριθμό OE, την τάση, την ισχύ και τις διαστάσεις του πινιόν για αντικατάσταση μετά την αγορά.
Αυτές οι λεπτομέρειες επηρεάζουν την ακρίβεια αντικατάστασης. Οι διανομείς θα πρέπει να τα επαληθεύουν μαζί με την OD του πινιόν και τη διάταξη στερέωσης για να μειώσουν τον κίνδυνο αναντιστοιχίας στην προμήθεια aftermarket.
Μπορεί να ληφθεί υπόψη για προγράμματα μετοχών B2B όταν η διασταύρωση αναφοράς OE του αγοραστή και οι έλεγχοι φυσικών παραμέτρων ταιριάζουν με την τοπική ζήτηση αντικατάστασης και τα ερωτήματα πελατών.
Η Elecdurauto μπορεί να υποστηρίξει τη συνεργασία ουδέτερης συσκευασίας και ιδιωτικής ετικέτας για εξειδικευμένες παραγγελίες B2B, βοηθώντας τους χονδρεμπόρους και τους ιδιοκτήτες επωνυμιών aftermarket να διαχειρίζονται την τοπική προσφορά.
Το MOQ είναι 20 τμχ και ο κανονικός χρόνος παράδοσης είναι 7-15 ημέρες. Οι αγοραστές μπορούν να μοιραστούν αναφορές ΟΕ, ποσότητα, ανάγκες συσκευασίας και λεπτομέρειες προορισμού για έλεγχο προσφοράς.
Πρόσθετες αναφορές υποστηρίζουν ανασκόπηση διασταυρούμενης αναφοράς OE και αντιστοίχιση ερωτημάτων πελατών, ειδικά όταν οι διανομείς λαμβάνουν μεικτούς αριθμούς ανταλλακτικών από τοπικά κανάλια επισκευής.
Ο συντονισμός προμήθειας εργοστασίων μπορεί να υποστηρίξει επαναλαμβανόμενες παραγγελίες, ευθυγράμμιση συσκευασίας και έργα ιδιωτικής ετικέτας αφού ο αγοραστής επιβεβαιώσει τις προδιαγραφές αναφοράς ΟΕ και τις προδιαγραφές αντικατάστασης.