OE-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
OE-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
IATF 16949 / ISO 9001 / CE / RoHS
20
7-15 ημέρες
18 μηνών
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
| Ποσότητα: | |
Περιγραφή προϊόντος
Ο κινητήρας εκκίνησης M8T70471 έχει προετοιμαστεί για προμήθεια αντικατάστασης βιομηχανικής MMC μετά την αγορά, χρησιμοποιώντας επιβεβαιωμένες παραμέτρους και παρεχόμενες αναφορές για την υποστήριξη αποφάσεων αγοράς B2B.
Οι αγοραστές θα πρέπει να συγκρίνουν την τάση του συστήματος 12V, την ονομαστική ισχύ 2,2 kW, τα 13 δόντια οδοντωτών τροχών, το OD 40,5 mm και την εμπλοκή 77 mm πριν από το απόθεμα του διανομέα ή τον προγραμματισμό μαζικής παραγγελίας.
Για βιομηχανικά κανάλια, αυτό το προϊόν υποστηρίζει ανασκόπηση ακρίβειας αντικατάστασης, έλεγχο ακρίβειας αντικατάστασης και αντιστοίχιση παραπομπής OE για προμήθεια μετά την αγορά.
Το Elecdurauto υποστηρίζει την αναθεώρηση τοποθέτησης, τον συντονισμό της προμήθειας εργοστασίων, την ουδέτερη συσκευασία και τη συνεργασία ιδιωτικής ετικέτας για εισαγωγείς, χονδρεμπόρους και ιδιοκτήτες επωνυμίας aftermarket.
| αντικειμένου MMC | προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | M8T70471 Mitsubishi Starter Motor for Industrial MMC 12V 2,2kW 13T B2B |
| Κύριος Αριθμός ΟΕ | M8T70471 |
| Πρόσθετες αναφορές | 17096N, 18974, 110947, S-8998, 243-20111, STR71041 |
| Αρχική Οικογένεια | Mitsubishi |
| Τάση συστήματος | 12V |
| Ονομαστική ισχύς | 2,2 kW |
| Δόντια πινιόν | 13 |
| Πινιόν ΟΔ | 40,5 χλστ |
| Σύμπλεξη | 77 χλστ |
| Τύπος αντικατάστασης | Αντικατάσταση aftermarket |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία και υποστήριξη ιδιωτικής ετικέτας |
| MOQ | 20 τεμ |
| Χρόνος ανοχής | 7-15 ημέρες |
| Εγγύηση | 18 μηνών |
| Τύπος αναφοράς | Αριθμός αναφοράς | Περιγραφή |
|---|---|---|
| Κύρια Αναφορά ΟΕ | M8T70471 | Κύρια παρεχόμενη αναφορά για ανασκόπηση προμήθειας κινητήρα εκκίνησης |
| Αναφορά Wai | 17096Ν | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά φωτογραφίας | 18974 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά φορτίου | 110947 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Dixie | S-8998 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Dixie | 243-20111 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Woodauto | STR71041 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αρχική Οικογένεια | Mitsubishi | Η αρχική οικογένεια αναφέρεται στο παρεχόμενο φύλλο προϊόντος |
| Μάρκα εφαρμογής | Βιομηχανικός | Η επωνυμία εφαρμογής που αναφέρεται στο παρεχόμενο φύλλο προϊόντος: Industrial MMC |
| Σημειώσεις τοποθέτησης | Απαιτείται επιβεβαίωση αγοραστή | Επιβεβαιώστε τον αριθμό OE, την τάση, τα δόντια, το πινιόν OD, την εμπλοκή και τη διάταξη τοποθέτησης πριν την παραγγελία |
Συγκρίνετε το M8T70471 με την παρεχόμενη λίστα αναφοράς και, στη συνέχεια, ελέγξτε τα 12V, τα 13 δόντια, το πινιόν OD και την εμπλοκή πριν από παραγγελίες χονδρικής.
Οι αγοραστές θα πρέπει να επιβεβαιώσουν την υπάρχουσα μονάδα, την αναφορά OE, την τάση, την ονομαστική ισχύ και τις διαστάσεις του πινιόν πριν εγκρίνουν την τροφοδοσία αντικατάστασης μετά την αγορά.
Αυτές οι παράμετροι επηρεάζουν την ακρίβεια αντικατάστασης. Οι διανομείς θα πρέπει να τα επαληθεύουν με το οδοντωτό τροχό και τη διάταξη στερέωσης για να μειώσουν τον κίνδυνο λανθασμένων αποθεμάτων.
Μπορεί να υποστηρίξει προγράμματα αποθεμάτων διανομέα όταν οι έλεγχοι παραπομπής OE και φυσικών παραμέτρων ταιριάζουν με την τοπική ζήτηση αντικατάστασης δευτερογενούς αγοράς.
Το Elecdurauto μπορεί να υποστηρίξει τη συνεργασία ουδέτερης συσκευασίας και ιδιωτικής ετικέτας για εξειδικευμένες παραγγελίες B2B, βοηθώντας τους ιδιοκτήτες επωνυμίας να διαχειρίζονται τοπικά κανάλια.
Το MOQ είναι 20 τμχ και ο κανονικός χρόνος παράδοσης είναι 7-15 ημέρες. Οι αγοραστές μπορούν να μοιραστούν την ποσότητα, τις αναφορές και τις ανάγκες συσκευασίας για έλεγχο προσφοράς.
Οι πρόσθετες αναφορές βοηθούν στη σύγκριση μικτών αριθμών πελατών, αρχείων διανομέα και ερωτήσεων διασταυρούμενης αναφοράς ΟΕ πριν από την αγορά μαζικής αντικατάστασης.
Η ονομαστική ισχύς θα πρέπει να επανεξεταστεί μαζί με τα δεδομένα τάσης και πινιόν. Αυτό βοηθά τους εισαγωγείς να αποφύγουν τη σύγχυση παρόμοιων παραπομπών κινητήρα εκκίνησης.