OE-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
OE-Ισοδύναμη Ποιότητα Αντικατάστασης
IATF 16949 / ISO 9001 / CE / RoHS
20
7-15 ημέρες
18 μηνών
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
| Ποσότητα: | |
Περιγραφή προϊόντος
Ο κινητήρας εκκίνησης S14102 έχει προετοιμαστεί για αντικατάσταση 4TNV98T Yanmar, χρησιμοποιώντας επιβεβαιωμένες παραμέτρους και παρεχόμενες αναφορές για την υποστήριξη αποφάσεων αγοράς B2B.
Οι αγοραστές θα πρέπει να συγκρίνουν την τάση του συστήματος 12V, την ονομαστική ισχύ 3kW, τα 9 δόντια του πινιόν, το οδοντωτό τροχό 35 mm και την εμπλοκή 95 mm πριν από τον προγραμματισμό αποθεμάτων διανομέα ή μαζικής παραγγελίας.
Για τα κανάλια Yanmar, αυτό το προϊόν υποστηρίζει αντιστοίχιση παραμέτρων, έλεγχο ακρίβειας αντικατάστασης και αντιστοίχιση παραπομπής OE για προμήθεια δευτερογενούς αγοράς.
Το Elecdurauto υποστηρίζει την αναθεώρηση τοποθέτησης, τον συντονισμό της προμήθειας εργοστασίων, την ουδέτερη συσκευασία και τη συνεργασία ιδιωτικής ετικέτας για εισαγωγείς, χονδρεμπόρους και ιδιοκτήτες επωνυμίας aftermarket.
| αντικειμένου | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | S14102 Mitsubishi Starter Motor for 4TNV98T Yanmar 12V 3kW 9T B2B |
| Κύριος Αριθμός ΟΕ | S14102 |
| Πρόσθετες αναφορές | 12994077010, 12994077011, 19708N, S-80439, 240-30103, STR72120 |
| Αρχική Οικογένεια | Mitsubishi |
| Τάση συστήματος | 12V |
| Ονομαστική ισχύς | 3 kW |
| Δόντια πινιόν | 9 |
| Πινιόν ΟΔ | 35 χλστ |
| Σύμπλεξη | 95 χλστ |
| Τύπος αντικατάστασης | Αντικατάσταση aftermarket |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία και υποστήριξη ιδιωτικής ετικέτας |
| MOQ | 20 τεμ |
| Χρόνος ανοχής | 7-15 ημέρες |
| Εγγύηση | 18 μηνών |
| Τύπος αναφοράς | Αριθμός αναφοράς | Περιγραφή |
|---|---|---|
| Κύρια αναφορά ΟΕ | S14102 | Κύρια παρεχόμενη αναφορά για ανασκόπηση προμήθειας κινητήρα εκκίνησης |
| Αναφορά Yanmar | 12994077010 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Yanmar | 12994077011 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Wai | 19708Ν | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Dixie | S-80439 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Dixie | 240-30103 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αναφορά Woodauto | STR72120 | Πρόσθετη παρεχόμενη αναφορά για αντιστοίχιση ΟΕ |
| Αρχική Οικογένεια | Mitsubishi | Η αρχική οικογένεια αναφέρεται στο παρεχόμενο φύλλο προϊόντος |
| Μάρκα εφαρμογής | Γιανμάρ | Η επωνυμία εφαρμογής που αναφέρεται στο παρεχόμενο φύλλο προϊόντος: 4TNV98T Yanmar |
| Σημειώσεις τοποθέτησης | Απαιτείται επιβεβαίωση αγοραστή | Επιβεβαιώστε τον αριθμό OE, την τάση, τα δόντια, το πινιόν OD, την εμπλοκή και τη διάταξη τοποθέτησης πριν την παραγγελία |
Συγκρίνετε το S14102 με την παρεχόμενη λίστα αναφοράς και, στη συνέχεια, ελέγξτε τα 12V, τα 9 δόντια, το οδοντωτό τροχό και την εμπλοκή πριν από παραγγελίες χονδρικής.
Οι αγοραστές θα πρέπει να επιβεβαιώσουν την υπάρχουσα μονάδα, την αναφορά OE, την τάση, την ονομαστική ισχύ και τις διαστάσεις του πινιόν πριν εγκρίνουν την τροφοδοσία αντικατάστασης μετά την αγορά.
Αυτές οι παράμετροι επηρεάζουν την ακρίβεια αντικατάστασης. Οι διανομείς θα πρέπει να τα επαληθεύουν με το οδοντωτό τροχό και τη διάταξη στερέωσης για να μειώσουν τον κίνδυνο λανθασμένων αποθεμάτων.
Μπορεί να υποστηρίξει προγράμματα αποθεμάτων διανομέα όταν οι έλεγχοι παραπομπής OE και φυσικών παραμέτρων ταιριάζουν με την τοπική ζήτηση αντικατάστασης δευτερογενούς αγοράς.
Το Elecdurauto μπορεί να υποστηρίξει τη συνεργασία ουδέτερης συσκευασίας και ιδιωτικής ετικέτας για εξειδικευμένες παραγγελίες B2B, βοηθώντας τους ιδιοκτήτες επωνυμίας να διαχειρίζονται τοπικά κανάλια.
Το MOQ είναι 20 τμχ και ο κανονικός χρόνος παράδοσης είναι 7-15 ημέρες. Οι αγοραστές μπορούν να μοιραστούν την ποσότητα, τις αναφορές και τις ανάγκες συσκευασίας για έλεγχο προσφοράς.
Οι πρόσθετες αναφορές βοηθούν στη σύγκριση μικτών αριθμών πελατών, αρχείων διανομέα και ερωτήσεων διασταυρούμενης αναφοράς ΟΕ πριν από την αγορά μαζικής αντικατάστασης.
Η ονομαστική ισχύς θα πρέπει να επανεξεταστεί μαζί με τα δεδομένα τάσης και πινιόν. Αυτό βοηθά τους εισαγωγείς να αποφύγουν τη σύγχυση παρόμοιων παραπομπών κινητήρα εκκίνησης.